ביוטי ללא אכזריות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביוטי ללא אכזריות

חיפוש
פוסטים אחרונים בבלוג
ארכיונים

MURAD Acne- הקץ לחצ'קונים!

בחיים זה לא קרה לי. מאז גיל ההתבגרות הם מלווים אותי, המנוולים הקטנים. גיל ההתבגרות עבר כבר מזמן, וגם שנות העשרים היפות כבר מאחורי (מוחה דמעה), והם מסרבים להרפות. קוראים לכם "פצעי בגרות", למען השם, למה אתם עדיין כאן?! אז זהו שאתם כבר לא כאן. כבר שבוע לא ראיתי אתכם, ואני לא מתגעגעת!

זה באמת בחיים לא קרא לי. מאז הופיע הראשון, לא היה יום אחד שקמתי והם לא היו שם. גדולים יותר או פחות, כואבים יותר או סתם אדומים ומעצבנים. בשנים האחרונות המצב בכלל לא רע, באמת, אחד פה אחד שם. אבל תמיד יש לפחות אחד שמזכיר לי שהם טרם מאסו מפניי. עד השבוע שעבר. יום אחד קמתי בבוקר, הסתכלתי במראה, ו-אין. כלום. אפילו לא אחד! חיפשתי טוב טוב, תאמינו לי. נאדה. הפנים חלקות חלקות, וקורנות מהרגיל. נאנחתי ואמרתי לעצמי (כן כן, בקול רם): "הגיע הזמן באמת!". 

הכל התחיל לפני חודשיים בערך, אז חברה שחזרה מארה"ב סיפרה לי על ערכה לטיפול באקנה של ד"ר מיורד (Murad) שרכשה בספורה, בהמלצתה החמה של המוכרת. חברתי היקרה שכבר הספיקה לנסות את המוצרים אמרה שהם עשו פלאים בעור שלה, והוא באמת נראה טוב! חזרתי הביתה, ישבתי מול המחשב, חיפשתי, מצאתי והזמנתי. 

Acne Complex Kit. Murad

*המחירים המוצגים להלן נכונים ליום פרסום הפוסט

ערכת הפלא

המוצרים של ד"ר מיורד אינם זולים בכלל, אפילו די יקרים, כשמחירי מוצר בודד בגודל מלא נעים על סקאלת מחירים בין מאה ל-200 שקלים (יש מוצרים שאפילו יותר). לכן חשבתי שיהיה נבון מצידי לרכוש תחילה את ערכת ההתנסות גם כן, בה ארבעה מוצרים מוקטנים, לפני שאוציא סכומים לא מבוטלים על פרודקטים שאולי בכלל לא יתאימו לי. אני הרי למודת אין ספור מוצרים לטיפול באקנה, ועד היום לא נתקלתי במוצר שבאמת הצליח לעמוד מאחורי מה שהבטיח. 

ה- Acne Complex Kit, הערכה הכחולה של ד"ר מיורד, מיועדת לטיפול באקנה ובעור שמן, והיא כוללת (בתמונה- משמאל לימין): סבון נוזלי לטיהור העור 60ml, ג'ל פילינג לחידוש העור 30ml, קרם לחות מאזן לעור שמן 30ml, ותכשיר לטיפול נקודתי בפצעונים 7.5ml. סדר פירוט המוצרים הוא גם סדר השימוש בהם.

המוצרים אמנם קטנים, אך מספיקים לזמן רב (לדעתי לפחות חודשיים), כי צריך להשתמש בכמויות מזעריות בכל טיפול. 

אני משתמשת בערכה כבר שלושה שבועות, בוקר ולילה. את השינוי בעור הפנים התחלתי להרגיש תוך מספר ימים,  העור הפך חלק וקורן יותר, פצעונים נעלמו כלא היו, חצופים שצצו כאילו ברחו אחרי יום, וכבר שבוע שלם שאין להם זכר. 

*אני רוצה להבהיר שהמצב אצלי באמת לא נורא, אני לא סובלת מאקנה קשה בכלל, ואולי בגלל זה התוצאות נראו מהר, יהיה מעניין לשמוע איך המוצרים יעבדו על עור יותר בעייתי. 

הכירו את השחקנים

אמנם מדובר בארבעה מוצרים, ומכאן תהליך השימוש נראה ארוך ומייגע, אבל אני מבטיחה שהוא לא יקח לכן יותר משלוש-ארבע דקות, והוא שווה כל שניה!

המוצרים עצמם ממוספרים, כדי שיהיה ברור מה בא קודם ומה אחר כך. 

Clarifying Cleanser

clarifying cleanser. Murad

ראשית הרשו לי להתנצל על התמונה, את הסבון שכחתי לצלם בטרם השימוש ולכן העליתי תמונה של מוצר משומש… לא יפה, אני יודעת… ואחרי שהתגברנו על המבוכה אפשר להמשיך: 

אז הסבון הוא השלב הראשון בתהליך הניקוי. מדובר בסבון ג'ל אנטי בקטריאלי, שמפחית את הבקטריות שגורמות לגירויים בעור ב-99% בפחות מדקה. בג'ל גם חומרים פעילים שנלחמים באקנה למשך שעות אחרי השטיפה, ותמציות תה ירוק ומנטול אשר מרגיעות את העור. 

הוראות שימוש: מקציפים את הסבון על העור (אפשר גם צוואר) ושוטפים. כשאני שוטפת פנים מאופרות אני מעדיפה להיעזר בכרית סיליקונית שעוזרת להקציף ולנקות טוב יותר (כמו אלה שמצורפות לסבונים לפנים של לוריאל). 

Exfoliating Acne Treatment Gel

.Exfoliating Acne Treatment Gel. Murad

ג'ל פילינג לחידוש העור. הג'ל הזה נלחם באקנה, בפצעים קיימים, ומונע התפרצויות עתידיות. הג'ל גם מכיל חמרים כמו אלוורה, שמפחיתים אדמומיות וגירויים. לג'ל ריח אלכוהולי קצת חזק, אבל זה נסבל… 

הוראות שימוש: פעמיים ביום, לאחר השטיפה למרוח כמות קטנה מהחומר על הפנים והצוואר. הג'ל נוטה לנוזל ולכן כמות קטנה נמרחת בקלות על שטח רחב יחסית. יש לחכות 10 שניות לספיגה מוחלטת. את הג'ל הזה לא שוטפים! לבעלי עור רגיש, במיורד ממליצים להשתמש במוצר הזה פעם אחת בלבד ביום למשך כמה ימים, ובהדרגה לעבור לפעמיים ביום. 

אני, באופן אישי, מעדיפה לפני הנחת הג'ל, ואחרי השטיפה בסבון, לנקות את הפנים במי פנים, כי בפנים מאופרות, גם עם קרצוף טוב, תמיד נשארות שאריות איפור קטנטנות בנקבוביות, ואני רוצה להיות בטוחה שניקיתי ה-כל. 

Skin Perfecting Lotion

Skin Perfecting Lotion. Murad

קרם לחות מאזן לעור שמן. הקרם הזה הוא קליל מאד, המרקם שלו הוא קרמי-נוזלי, ולכן גם ממנו כמות קטנה תספיק לכיסוי שטח נרחב. הקרם נטול שומן, נועד לטהר ולרכך את העור, לשלוט בשומניות של העור  ובהברקות, ולכווץ נקבוביות. בקרם גם חומרים המרגיעים את העור. 

לקרם יש ניחוח צמחי עדין ונעים.

הוראות שימוש: פעמיים ביום, אחרי שהג'ל נספג, למרוח כמות קטנה (כגודל אפונה) על כל הפנים והצוואר. 

מניסיון שלי, אני לא ממש מרגישה שליטה בשומניות העור. זה החיסרון היחיד שמצאתי בכל הסדרה הזו. 

(אני עדיין מחפשת מוצר כזה שישלוט טוב בשומניות העור, אם אתן מכירות- אשמח לקבל המלצות!)

Acne Spot Treatment

Acne Spot Treatment. Murad

תכשיר לטיפול נקודתי. התכשיר הזה הוא קסם בפני עצמו. הוא מכיל חומרים שנלחמים בפצעונים, מאיצים את החלמת השטח הפגוע, ומפחיתים אדמומיות. שימו אותו על חצ'קון שכבר יצא, ואחרי כמה שעות תראו איך הוא הולך ונעלם. אם אתן מרגישות שחצ'קון עומד לצאת, שימו טיפל'ה מהחומר על אזור הסכנה והחומר יבלום את ההתפתחות לגמרי. אני מתה על הדבר הזה, גאוני! 

הוראות שימוש: פעמיים- שלוש ביום, להניח טיפ-טיפה מהחומר על פצעונים קיימים/ מקומות נקודתיים שאתם מרגישים התפתחות. שימו לב שהטיפול הוא נקודתי, ואין למרוח את החומר על כל הפנים. בהנחה שהטיפול הכללי יעבוד אצלכם, אז עם הזמן תצטרכו להשתמש בו פחות ופחות, והוא יישאר אצלכם המון זמן. 

אצלי התכשירים האלה עשו פלאים, וכבר המלצתי לכל החברות. אני רק לא מבינה דבר אחד. אני חושבת שאני לא אטעה אם אעריך שלמעלה מתשעים אחוזים מהאנשים בארץ סובלים או סבלו מאקנה, ואני לא מבינה איך זה שעד היום לא שמעתי על המוצרים האלה. איך לא קיבלתי המלצה עליהם- לא מקוסמטיקאית ולא ממוכרות באפריל, המקום היחיד בארץ שמוכר אותם. לא שמעתי עליהם מחברים  שסבלו מאקנה וגם לא מרופא העור. חברה הייתה צריכה להגיע עד לארה"ב ולחזור כדי שנדע על קיומם.  חיפוש קצר בגוגל העלה איזכורים ממש מועטים בעברית על המוצרים של ד"ר מיורד. נראה שפה לא שמעו עליהם, וחבל מאד! יותר מזה, חברה סיפרה לי שכשהיא הלכה לאפריל, המוכרת ממש הופתעה כשהיא ביקשה מוצרים של מיורד. 

אז הנה, אני פה כדי להמליץ לכם על המוצרים הנפלאים האלה. כמובן שכל מקרה לגופו, ולא בטוח שהמוצרים יעבדו על כולם כמו שהם עבדו עלי, אבל למען הסר ספק אני חושבת שתעשו לעצמכם טובה לא קטנה אם לפחות, כמוני, תתנסו בערכה הזו. 

האמת היא שמעניין אותי לראות מה יקרה לעור שלי כשהמוצרים יגמרו. אם הפצעים יחזרו, אין לי ספק שאני אזמין את המוצרים בגודל מלא. 

מלבד זאת, אספר לכם שבסדרת האקנה יש למיורד עוד מוצרים מלבד אלה, בינהם מי פנים, קרם לחות אנטי אייג'ינג, תרחיץ לגוף וגם ספריי לגוף שמונע התפרצויות אקנה, קרם לשליטה בשומניות (אולי אותו אני צריכה לנסות?), קונסילר ועוד. אין לי ספק שאני הייתי רוצה לנסות עוד ממוצרי מיורד, אבל צריך לקחת בחשבון שרובם יקרים. 

את הערכה שלי הזמנתי מ-feelunique.com, שם היא הייתה הכי זולה כשחיפשתי. מחירה באתר הוא 19 פאונד (114 שקלים בערך), והמשלוח משם הוא חינם. לרכישה הקליקו כאן.

(מבדיקה שעשיתי עכשיו באתר האינטרנט של אפריל, הערכה עולה שם 168 שקלים). 

*** עדכון 4/7/2012: מאפריל עדכנו שהם כבר לא מוכרים את הערכות בארץ, והסירו את הערכה מהאתר שלהם.

לצפייה ביתר מוצרי הסדרה באתר הבריטי הזה הקליקו כאן.

אגב, באתר הזה תוכלו לקרוא את פירוט המרכיבים של כל מוצר ולבדוק אם יש שם כאלה שידועה רגישות כלפיהם. 

** קוראת בבלוג עדכנה שב- Look Fantastic  הערכה נמכרת עכשיו ב- 17.5 פאונד, תודה! לרכישה הקליקו כאן.

קצת על ד"ר מיורד

לפני שניפרד, אני רוצה לספר לכן ממש בקצרה על אבי המוצרים, כדי שבכל זאת, יהיה לכן מושג מאיפה הם באו. 

ד"ר האוורד מיורד הוא רופא עור ורוקח יהודי (איך לא?) אמריקאי. ד"ר מיורד חקר את נושא הזדקנות העור, והגיע למסקנה שהעור שלנו מתחיל לאבד מחיוניותו ולהתקמט כאשר המים בתאי העור הולכים לאיבוד. התורה שלו, על רגל אחת, היא שהמים בורחים מתאים שהמעטפת שלהם נפגעה ונפרצה, ולכן לא משנה כמה מים נשתה וכמה לחות ניתן לעור- זה לא יעזור, כי המים לא "יכלאו" בתאים וימשיכו לברוח. לכן הוא פיתח מוצרים שנועדו לשקם את מעטפת התא. 

המוצרים שלו זכו בפרסים רבים, ומסתבר שלא מעט מגברות הוליווד משתמשות במוצרים מבית היוצר של מיורד. 

מלבד הסדרה לטיפול באקנה, למיורד מגוון סדרות אחרות של מוצרים, שנלחמות בנזקי עור שונים ולגילאים שונים, ויש לו גם ספר, בו הוא שוטח את כל התורה שלו. לצפייה ביתר הסדרות של מיורד הקליקו כאן.

לקריאה נוספת על החברה ומוצריה אני מפנה אתכם לאתר של מיורד, ספציפית לדף About us.

במידה ותחליטו להזמין את המוצרים ולנסות אותם, אני מקווה שתיהנו מהם לפחות כמוני. אם כבר ניסיתם את מוצרי ד"ר מיורד בעבר, אני אשמח לשמוע המלצות או חוויות לטוב ולרע. 

* אם אהבתם את הפוסט, או את הבלוג בכלל, תשמחו אותי מאד אם תפרגנו בלייק קטן, אם לפוסט הזה או אם לדף הפייסבוק של הבלוג (באפליקציה המיועדת בחלק הימני של הבלוג). 

אהבת את הפוסט? שתפי אותו!

אהבת את הפוסט? שתפי אותו!

21 מחשבות על “MURAD Acne- הקץ לחצ'קונים!”

 1. היי, הבלוג שלך ממכר!!
  שאלתי היא האם את ממליצה עדיין על המוצר הזה, או שעברת להשתמש במשהו אחר?
  אם כן, תוכלי לתת לי קישור עדכני לאתרים שמוכרים אותו?
  תודה רבה

 2. באתר אחד המוצר נגמר ובזה שאת הזמנת הוא יקר משמעותית, האומנם, או שאני טועה?

 3. אנונימי

  היי,
  קודם כל אני מאוד נהנית לקרוא בבלוג שלך, יש בו טיפים והמלצות מאוד שימושיים.
  התנסיתי בעבר בערכה הזאת והייתי מאוד מרוצה. אני בת 23 ורוצה להתחיל להשתמש בקרם
  עיניים של murad, אבל לא ברור לי אם יש להם מוצרים לעור בעיניים המיועדים לגיל שלי,
  או שכולם לעור מבוגר. אם אני מכירה מוצר כזה אשמח לקבל את שמו או לינק. תודה רבה מראש!
  ספיר

  1. סיון סנדורי כהן

   היי ספיר! קודם כל תודה 🙂
   ולשאלתך: באתר של מיורד יש אפשרות להתאים לעצמך מוצרים כשמכניסים פרטים על מצב העור והגיל שלך בטאב: What's right for me. אני בדקתי בשבילך, לפי הגיל שציינת, איזה מוצר יתאים לעיניים למניעת הזדקנות העור שמסביב להן, ויצא שמה שמתאים הוא קרם העיניים essential -c eye cream מהסדרה הכתומה- Environmental Sheild שהוא מתאים לכל הגילאים. אני ממליצה לך לעשות את הבדיקה בעצמך. בכל מקרה זה המוצר: http://www.murad.com/essential-c-eye-cream.jsp#. אי אפשר להזמין ארצה מהאתר של מיורד, אז תחפשי ביתר האתרים הבריטיים, אני חושבת שזה לא יהיה זול! במקרה שזה ממש יקר אפילו הייתי בודקת אופציה של הזמנה מהאתר של מיורד באמצעות חברות שילוח. (כתבתי על זה פוסט בעבר). מקווה שעזרתי, בהצלחה!

 4. אנונימי

  היי,
  האם מוצרי מיורד נוסו על בעלי חיים?

  תודה על הפוסט גיליתי משהו חדש.

  1. סיון סנדורי כהן

   בוקר טוב:) על פי מה שכתוב באתרים של מיורד ושל PETA מיורד לא עושה ניסויים בבעלי חיים.

 5. אנונימי

  שלום, את יכולה לשלוח לי את הקישור באתר אפריל של הערכה?
  תודה מראש

  1. סיון סנדורי כהן

   הייתי שולחת בשמחה, אבל נכנסתי עכשיו לאתר, והערכה כבר לא מופיעה שם, אולי אזל במלאי. בכל אופן אני ממש ממליצה לקנות מהאתרים הבריטיים, כי באפריל דמי המשלוח הם 25 שקלים ואז זה כבר הבדל של איזה 70 שקלים בין אפריל לחו"ל. אבל אם בכל זאת ההעדפה היא לארץ אז אני משערת שאפשר למצוא את הערכה בסניפים של אפריל…

  1. סיון סנדורי כהן

   היי 🙂 החבילה הגיעה תוך שבוע וחצי. הזמנתי מהאתר הזה (פיל יוניק) כבר כמה פעמים וזה תמיד סביב השבוע וחצי.

  1. סיון סנדורי כהן

   אכן כן. אתה גם יכול למלא פרטים על מצב העור שלך באתר של מיורד- צרפתי למעלה קישור, ובתוויות למעלה הטופס יופיע ב-what's right for me
   אחרי שתמלא פרטים זה יתאים לך את הסדרה שמתאימה לך.

 6. עבורי לפחות מדובר על יותר מידי מוצרים "בבת-אחת" הייתי שמחה להוסיף מוצר אחד לשיגרה שלי שיעשה את ההבדל אבל ארבעה? אין מצב 🙂

  גם אצלי, בדומה לאצלך יש בדר"כ פצעון-שניים מעצבנים. בדר"כ הפצעון מגיע עם כאב נוראי באזור שלו בפנים וזה מוציא אותי מדעתי. לוקח לפצעונים שלי בדר"כ לא מעט זמן לעבור שזה גם מעצבן. וטרם מצאתי משהו שממש מעביר אותם מהר.
  אצלי, הם מופיעים בהקשרים הורמונליים לפעמים אבל לדעתי הרבה יותר בהקשרים של סטרס. בתקופה האחרונה הייתי סופר לחוצה והתוצאה היתה 5-6 פצעונים (אולי צריך לומר פצעים..) שפשוט מסרבים לעבור. בסופו של דבר "התייאשתי" ומרחתי עליהם סינטומיצין שדי העביר אותם (נשאר אחד עקשן..). אני יודעת שלא צריך להשתמש במוצרים אנטיביוטיים "ככה" אבל באמת שהתייאשתי וזה היה הפתרון הכי נוח.
  מאז הלחץ ירד, והפנים מנסות לחזור לעצמן..

  דווקא המוצר שאני הכי מחפשת זה מוצר שיעזור לשקם מעט את העור לאור פצעוני העבר (ופצעוני ההווה). זה מוצר שהייתי שמחה לקבל עליו המלצה 🙂

  גם אני לא שמעתי על המותג הזה עד שקיבלתי משהו שלו בגלוסי. לא זוכרת מה זה היה אפילו. לדעתי איזושהי מסיכת לחות שהעברתי הלאה..

  אני חושבת שהם שייכים למותגים האלה שלא זוכים לפרסום כי הם לא מספיק "מעניינים" ולא רק זה – יקרים!
  בכלל שימי לב שאפריל באופן יחסי, לתחושתי לפחות, לא מאוד מפרסמים את המוצרים היחודיים שלה. אולי סמאשבוקס יוצא מהכלל, אבל אם את זוכרת כשהם נכנסו לארץ הדיילות בכלל לא ידעו מה להגיד על המוצרים שלהם, לא עברו שום הכנה ולא קיבלו בסיס ידע..

  בשבילי לפחות אפריל היא חנות של בשמים, קשה לי לתפוס אותם כמשהו אחר ואולי זה בגלל שהם מיתגו את עצמם ככה ושכחו לשנות את המיתוג כך שמי יחפש מוצרים לטיפוח הפנים בחנות בשמים?
  אבל אולי זאת רק אני..

  1. סיון סנדורי כהן

   היי מיטל! מה שלומך? 🙂
   האמת שאני לא מסתכלת על זה כ"ארבעה מוצרים", כי אני מחליפה את הסבון ואת קרם הלחות שבכל מקרה השתמשתי בהם- באלה של מיורד, ואז נשאר רק המוצר של הג'ל וזה בדיוק 15 שניות- מריחה וייבוש. בג'ל הנקודתי אני בקושי משתמשת כי אין פצעים 🙂 אבל גם אם כן- הוא בסה"כ מחליף מייבש פצעים אחר שלי של skin doctors. אבל מה שנוח לך 🙂

   אבל בגלל שאת אומרת שיש לך פצעונים מדי פעם הייתי ממליצה לך דווקא על מייבש הפצעים, הוא באמת מעולה. אני לא חשבתי שיש דבר כזה שיהיה מסוגל לייבש ככה פצעים, אבל הוא לא מייבש אותם בצורה מגעילה, הוא כאילו "מעלים אותם" ובאמת מהר. הוא במיוחד מעולה כשמניחים אותו על מקום שאת מרגישה שהולך לצאת פצעון, כי הוא ממש הצליח לבלום אצלי התפתחות. לגבי מוצר שישקם את העור.. אני לא בטוחה ולא יכולה להמליץ לך חד משמעית. אני רק יכולה לספר לך שאני משתמשת בסרום אידיאליסט של אסתי לאודר כבר כמה חודשים, ורק עכשיו, עם שילוב המוצרים האלה של מיורד העור שלי נראה ומרגיש יותר טוב… אבל אם את תמצאי אחד כזה ספרי לי!

   לגבי אפריל אני די מסכימה, מעולם לא רכשתי שם מוצר איפור, רק בשמים, אבל אני לא מתה על החנויות שלהם בין כה וכה כי הן ממש יקרות והן צפופות כאלה, ואני לא אוהבת תחושה של צפיפות- זה נותן למוכרות יותר הזדמנויות "לעוט עלי". מה שכן יאמר לזכותם הוא שיש שם מותגים שאין במקומות אחרים (כמו סמאשבוקס שהזכרת, ושל מיורד למשל).
   שיהיה לך אחלה יום!!

  2. שלומי מצוין! 🙂

   משום מה, יש לי יותר מידי מוצרים לניקוי פנים. לדעתי יש לי כרגע במקלחת 5 כאלה (אין לי הסבר, בחיי..) אולי כשאסיים את כולם (בתקווה שלא ארכוש אחרים…) אנסה לרכוש את זה של מיורד..

   קרם לחות, עבורי מיותר לחלוטין כי יש רק סוג אחד שנכנס אלי הביתה – כזה עם SPF של 30+ (אה, וכאלה יש לי כרגע 3 חחח – פעם לא הייתי כזו, בחיי!!)

   אז נשארנו עם הג'ל ועם הנקודתי. שניהם די נשמעים לי אבל לאור המוצרים המיותרים שיש אצלי בבית כרגע, אני חושבת שאני אנוח קצת עם הוצאות למוצרי פנים.

   שמעתי שיש כאלו שהאידיאליסט עושה להם פלאים. אני השתמשתי בו תקופה ולא הרגשתי משהו מיוחד.. כרגע אני בעיקר מקפידה לנקות טוב-ממש-טוב את הפנים ולמרוח לפני השינה מעט סינטומיצין על הפצעים שנשארו. כאשר הם יעברו אשקול מה לעשות עם הסימנים שנשארו.. בעיקר עכשיו, כשמתחשק לי לעבור למייקאפ יותר קליל..

 7. מיכאלה

  סיון תודה. אני סקרנית לגבי המוצר הרביעי כי לפעמים יש לי פצעון על אף גילי המתקדם… ניתן לרכוש אותו בנפרד בארץ או באתרים?

  1. סיון סנדורי כהן

   כן, ניתן לרכוש בניפרד ואני ממליצה עליו בחום 🙂 הכי זול שמצאתי נכון לעכשיו, להפתעתי, זה באתר של אפריל- 85 ש"ח, אבל לזה צריך להוסיף דמי משלוח. המחיר הרגיל בחנות- 115 ש"ח. בלוק פנטסטיק זה 15 פאונד, המשלוח חינם, הנה קישור: http://www.lookfantastic.com/murad-acne-blemish-spot-treatment-15ml/10554291.html

 8. אנונימי

  אני שמחה בשבילך שהמוצרים עזרו לך,אני שמעתי על מיורד מזמן, וניסיתי את הערכה המוקטנת שלו של ויטמין סי, כי פעם היה לי קרם של חברה עממית לחלוטין של ויטמין סי והוא עשה פלאים, אבל המוצרים של מיורד לא עשו כלום.לגבי חצקונים,נפתחה אצלי חגיגה על הפנים בשנה האחרונה,שנגמרה רק בזכות קרם של לה רוש פוזה,שאיזן את השומנים ומנע חצקונים והוריד את הקיימים, אז אני ממליצה לך לנסות אותם.הקרם שלי היה לעור שמן ורגיש אז אני לא יודעת אם יתאים לך,אבל יש להם פתרונות לכל סוגי העור

  1. סיון סנדורי כהן

   זהו, תיארתי לעצמי שבסך הכל מדובר בעניין אינדבידואלי.. כמו כל מוצר אחר- לחלק מהאנשים הוא עושה ממש טוב (כמו לי במקרה הזה), לחלק לא עושה כלום (כמו לך) ולחלק אפילו עושה רע.. את מרגישה שהקרם של רוש פוזה איזן לך את השומניות?

  2. אנונימי

   כן.היה לי שומניות באזור הטי, והתחצ'קנות כללית במצח וצידי לחיים, וסנטר..והלה רוש עזר בצורה שלא חשבתי שאפשרית,והאזור טי שלי מתנהג יפה..אני שמה אותו רק ללילה לבד וזהו, ביום אני לא שמה.ד"א קניתי מאתר שיש בו מחירים נורמליים יותר מבתי מרקחת, ביו גאיה, את יכולה למצוא בגוגל.אני חוקרת חדשה בתחום הטיפוח,ומפתיע לראות שמוצר של חברה מסוימת נפלא, ומוצר אחר נורא, בעיניי, זה קרה לי גם עם שני מוצרים של שיסיידו…מקשה על כל עניין הגיבוש דעה על החברה 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי גם יעניין אותך...

Cruelty Free Beauty

אלו מותגים נחשבים לנטולי אכזריות?

ישנם חילוקי דיעות בקשר לאילו מותגים ניתן לסמן כמותגים נטולי אכזריות, כשבסופו של דבר כל אחד ואחת בוחרים בעצמם לאיזו דוקטרינה הם משתייכים.

כדי ליישר קו עם קוראי הבלוג, אני רוצה להבהיר אילו מותגים נחשבים לנטולי אכזריות מבחינתי.

אני מחשיבה מותגים לנטולי אכזריות אם הם עונים על התנאים הבאים:
1. לא עורכים בעצמם ניסויים על בעלי חיים.
2. שום גוף שלישי לא מנסה את המוצרים שלהם על בעלי חיים.
3. לא נמכרים פיזית בסין.
4. קיבלו חותמת של ארגון PETA.
5. נבדקו ואושרו על ידי הבלוגרית Cruelty Free Kitty והבלוגרית Logical Harmony.

ברוכה הבאה!

איזה כיף שאת כאן!

Cruelty Free Beauty הוא בלוג ביוטי שכולו מוקדש לקוסמטיקה ללא אכזריות, כאשר גם כאן, כמו בבלוג הוותיק, תמצאי שלל מדריכי קניה אונליין. 

אני מזמינה אותך להצטרף אלי ולהינות מתכנים חדשים, סקירות והמלצות.

לא מנויה שלי עדיין?

רוצה לקבל עדכונים על תכנים חדשים ועל מבצעי הבלאק פריידיי הקרובים?

הרשמי עכשיו:

(המנויות ל-Masks Off Masks On לא צריכות להרשם שוב)