ביוטי ללא אכזריות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביוטי ללא אכזריות

חיפוש
פוסטים אחרונים בבלוג
ארכיונים

פלטת צלליות מומלצת לאיפור יומיומי וערב עדין – במחיר הזיה!

Jcat beauty - Fantasy Dreamland

מחפשת פלטת צלליות מומלצת שלא תשבור לך את הארנק אבל תספר לך את כל מה שאת צריכה ללוק מושלם? את צריכה להכיר את Fantasy Dreamland של J.Cat Beauty.

במותג J.Cat נתקלתי לראשונה באייהרב. משכה את עיניי פלטה יפהפיה אחת, שכל הזמן חסרה במלאי (נכון גם בזמן כתיבת שורות אלה). מה שהגביר את סקרנותי כלפיה אותה הפלטה וכלפי המותג, היה המחיר הנמוך (מאוד) שלה. ואז יום אחד, באחד משיטוטי השגרתיים באתר, תפסה את מבטי פלטת Fantasy Dreamland. הייתי צריכה לשפשף את עיניי כדי לוודא שאני רואה נכון: אל מולי ניצבת פלטת צלליות ססגונית כל כך שאי אפשר להתעלם ממנו! ובתוכה 21 צלליות בגוונים נייטראליים וחמים בדיוק כמו שאני אוהבת, עם שילוב מהמם של שימר ומאט?! והמחיר?!?! מה זה המחיר הזה?!

תסתכלו על הפלטה הזו טוב טוב, ותנסו לנחש כמה היא עולה. אני נותנת לכן 2 ניחושים, קדימה, שוט!

פלטת צלליות זולה וטובה - אייהרב המלצות
פלטת צלליות ללא אכזריות – האם המחיר מעיד על האיכות?

טוב, אני הולכת לגלות לכן, ותנסו שלא ליפול.

הפלטה הזו חברות, עולה באייהרב, נכון ליום כתיבת שורות אלה- ₪39.74 בלבד!!! פחות מ-40 שקלים! איך? למה? מה הקאץ׳? חייב להיות קאץ׳. 

כן כן, אני מודה, היו לי ספקות. חשבתי שאקבל פלטה עם צלליות ברמה בינונית מינוס. הרי פלטה ססגונית  עם 21 צלליות בפחות מ-40 שקלים… כמה טובה היא כבר תהיה? אז אמרתי לעצמי, שאם תהיה נפילה, לפחות היא לא תהיה כואבת מדי. וחוץ מזה, יכול להיות שעליתי פה על משהו, ואני הרי כל כך אוהבת למצוא לכן מוצרים חדשים ומוצלחים!

הסטנדרט שלי לפלטת צלליות מוצלחת

מבחינתי, פלטת צלליות מומלצת, היא פלטה כזו שכוללת צלליות בקשת נכונה של גוונים, שיספקו לי את כל מה שאני צריכה על מנת ליצור לוק שלם. ואם היא מאפשרת יצירת לוקים שונים גם ליומיום וגם לערב – מה טוב! עוד אני מצפה שהצלליות יהיו איכותיות, פיגמנטיות וקלות לעבודה.

לכן כאשר קיבלתי את הפלטה, והרגשתי אותה ביד, את האריזה והצלליות, הייתי בשוק טוטאלי! הפלטה הזו לא נופלת באיכותה מעשרות פלטות צלליות אחרות שרכשתי ממיטב כספי.

J.Cat Beauty – הכירו את המותג

J.Cat הוא מותג איפור אמריקאי, שנוסד בלוס אנג׳לס, וחרט על דגלו ייצור של מוצרים נטולי אכזריות במחירים סופר נגישים, ומבלי להתפשר על האיכות.  השם J.Cat מייצג את ההבטחה הזו:

jcat beauty איפור נטול אכזריות
מתוך האתר של J.Cat

J.Cat Beauty – Take Me Away , Fantasy Dreamland – פלטת צלליות מומלצת מאייהרב

פלטת צלליות מומלצת מאייהרב
פלטת הצלליות של Jcat Beauty

פלטת Dreamland Fantasy היא אחת מסדרת Take Me Away, הכוללת  3 פלטות שעוצבו באותה הרוח. את שתי הפלטות האחרות תוכלו לראות כאן

אריזת הפלטה

הפלטה מגיעה באריזת קרטון קשיח, בדומה לאריזות של מותגים אחרים כמו אנסטסיה בברלי הילס, סיגמא, וגם אשלי וקסמן בקשי שלנו. היא קלילה, בעלת סגירה מגנטית, ובסך הכל מרגישה איכותית ברמה מספקת בהחלט. 

בפלטה ישנה מראה לא גדולה במיוחד, אבל מספיקה לאיפור העיניים. 

עיצוב הפלטה צבעוני וססגוני, ולוקח אותנו אל מחוזות חדי הקרן והפנטזיה, עם איורים עליזים, וצלליות בשמות כמו Day Dream, Legend, mythical ועוד. אני חייבת לומר שאני ממש סולדת מאריזות מצועצעות (נגיד את האריזות של טוני מולי אני לא מסוגלת להכיל), אבל משהו בעיצוב של הפלטה הזו עם השילוב של גווני הצלליות וסידורן בה, מבטל את תחושת הסלידה לחלוטין, ואיכשהו היא נתפשת כמאד מאד יפה בעיני. (או שאולי הסגר כבר השפיע על כושר השיפוט שלי? לא יודעת, כל אחת שתחליט לעצמה!)

הצלליות

בפלטה, כאמור, 21 צלליות בשילוב נאה של מבריק ומאט: יש לנו כאן 11 צלליות בגימור מאט, 9 צלליות בגימור שימרי מטורף בפורמולה שמרגישה כמעט קרמית, וצללית שימרית סטנדרית אחת. 

מבחינת הגוונים, הטבעי והנייטרלי שולטים, עם הרבה ניודיים ועדינים מבחינת המאט, והרבה חום-זהב עם קריצה לקצת ירוק מבחינת המבריקות.

יש כאן כל מה שצריך לבניית לוק איפור גם ליום יום וגם לערב, מבלי צורך לשלב צלליות מפלטות אחרות, ואת זה אני מאד מעריכה: יש כאן המון גווני מעבר, יש כאן צללית מאט אחת בגוון קרם, שמושלמת לעצם הגבה, יש צללית מטאלית קרמית בהירה שמעולה לזוית הפנימית של העין, וגווני מאט כהים ליצירת עישון או תיחום לעין. 

7 הצלליות בשורה העליונה בפלטת הן בפורמולה השימרית- קרמית. נראה שיש להן בסיס שומני כלשהו שמחזיק את הכל ביחד, ובסווטש הן פשוט מחליקות על היד כמו חלום, ומשאירות שובל של צבע מטאלי עצמתי ומנצנץ בטירוף.  הפורמולה שלהן מאד מזכירה לי את צלליות ה-Foiled של Makeup geek, עם אותו הבסיס השומני. לכן אני חושבת שאלה צלליות מהסוג שמחייב פריימר טוב מתחת, אחרת הן ימרחו במהלך היום. 

פורמולה זהה יש גם לשתי צלליות בשורה השניה: השמאלית ביותר והשניה מימין.  

חשוב לדעת, שבעבודה עם מברשת צלליות רגילה, לא תוכלו לקבל את הגוון העצמתי היפהפה שהן מסוגלות להעניק, וכדי להוציא מהן את המקסימום, יש למרוח אותן בעזרת האצבע, או בעזרת מברשת צלליות סינטטית שמתאימה במיוחד לצלליות קרמיות. מברשת מושלמת כזו היא ה-F70 של סיגמא, שהיא בכלל מברשת קונסילר קטנה, אבל היא המברשת הכי מוצלחת שמצאתי להנחת צלליות שימריות או קרמיות.

יתר הצלליות בשורה האמצעית הנן צלליות בגימור מאט.  בשורה התחתונה, למעט הצללית המטאלית הורדרדה בקצה הימני – כל היתר הנן צלליות בגימור מאט. 

פלטת צלליות מומלצת מאייהרב - Fantasy Dreamland
צלליות בגימור מאט ומטאלי בצד השמאלי של פלטת הצלליות של J.Cat Beauty
Jcat beauty fantasy dreamland פלטת צלליות
פלטת Fantasy Dreamland – הצד הימני

עד כמה היא מוצלחת? תראו את הסווטשים!

אני חייבת להגיד שכאשר עשיתי סווטשים לפלטה התרשמתי מאד מאיכות הצלליות, ואם לא הייתי יודעת אחרת, הייתי בטוחה שמדובר בצלליות של מותג יוקרתי אחר.  בעבודה עם הפלטה גם לא התאכזבתי. צלליות המאט פיגמנטיות בדיוק במינון הנכון, וצלליות המעבר ניתנות לבניה ומטשטשות ממש בקלות. הצלליות הכהות יותר פיגמנטיות בדיוק כמו שאני אוהבת לתיחום העין.  והצלליות המטאליות? וואו! בעבודה נכונה כמו שהסברתי למעלה – האיפור מתקבל גלאמי, ויפהפה.    

סווטשים לפלטת הצלליות מאייהרב- j.cat beauty
Fantasy Dreamland – שורה עליונה
סווטשים לפלטת הצלליות של jcat beauty
פלטת הצלליות Fantasy Dreamland -שורה אמצעית
סווטשים לפלטת צלליות ללא אכזריות מומלצת- jcat beauty
הפלטת הצלליות Fantasy Dreamland – שורה תחתונה

אז פלטת צלליות מומלצת, נטולת אכזריות וזולה – יש דבר כזה?

 מסתבר שכן!

אני אוהבת את האפשרויות הבלתי נגמרות ללוקים שאפשר ליצור איתה- ללכת על סטייל ססגוני וזוהר, או לחלופין אפשר ליצור לוק שכולו מאט, רך, עדין ויפה.

אם זה עדיין לא ברור, אני מאד נהנית מהשימוש בפלטה, ומחכה לקום מהכסא, כדי ללכת להשתמש בה וליצור לוק חדש!

את הפלטה אפשר להזמין כמובן מאייהרב, ותוכלו לחסוך 5% נוספים עם הקוד שלי ZUZ128ֿ או שתלחצו על כפתור הרכישה וההנחה שלכן תתעדכן אוטומטית.

גילוי נאות: הקישורים בפוסט הנם קישורי אפיליאייט. משמע – רכישה באמצעות תעניק לי עמלה. אשמח מאד אם תשתמשו בלינקים שלי, זה מסייע לי בתחזוקה של הבלוג והערוץ, וברכישת מוצרים חדשים לסקירה עבורכן!  המוצרים כולם נרכשו מכספי, ואני מתחייבת שכל הכתוב בפוסט כנה ואמיתי, כמו שאתן כבר וודאי מכירות 🙂 

אהבת את הפוסט? שתפי אותו!

אהבת את הפוסט? שתפי אותו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי גם יעניין אותך...

Cruelty Free Beauty

אלו מותגים נחשבים לנטולי אכזריות?

ישנם חילוקי דיעות בקשר לאילו מותגים ניתן לסמן כמותגים נטולי אכזריות, כשבסופו של דבר כל אחד ואחת בוחרים בעצמם לאיזו דוקטרינה הם משתייכים.

כדי ליישר קו עם קוראי הבלוג, אני רוצה להבהיר אילו מותגים נחשבים לנטולי אכזריות מבחינתי.

אני מחשיבה מותגים לנטולי אכזריות אם הם עונים על התנאים הבאים:
1. לא עורכים בעצמם ניסויים על בעלי חיים.
2. שום גוף שלישי לא מנסה את המוצרים שלהם על בעלי חיים.
3. לא נמכרים פיזית בסין.
4. קיבלו חותמת של ארגון PETA.
5. נבדקו ואושרו על ידי הבלוגרית Cruelty Free Kitty והבלוגרית Logical Harmony.

ברוכה הבאה!

איזה כיף שאת כאן!

Cruelty Free Beauty הוא בלוג ביוטי שכולו מוקדש לקוסמטיקה ללא אכזריות, כאשר גם כאן, כמו בבלוג הוותיק, תמצאי שלל מדריכי קניה אונליין. 

אני מזמינה אותך להצטרף אלי ולהינות מתכנים חדשים, סקירות והמלצות.

לא מנויה שלי עדיין?

רוצה לקבל עדכונים על תכנים חדשים ועל מבצעי הבלאק פריידיי הקרובים?

הרשמי עכשיו:

(המנויות ל-Masks Off Masks On לא צריכות להרשם שוב)