ביוטי ללא אכזריות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביוטי ללא אכזריות

חיפוש
פוסטים אחרונים בבלוג
ארכיונים

קונות איפור וטיפוח? ככה סופר-פארם וניו-פארם חוגגות על חשבונכן

*המחירים המוצגים להלן נכונים ליום פרסום הפוסט

הביקור הקודם שלי בחנות "שאול תמרוקים" בשוק מחנה יהודה בירושלים, הוליד את אחד הפוסטים הנקראים ביותר בבלוג (מי שלא קראה- אני ממליצה בחום!). מסתבר שלא רק אני הופתעתי מפערי המחירים בין רשת התמרוקים הירושלמית הקטנה לבין רשת סופר-פארם הענקית. גם אני, כמו רוב האנשים בארץ, הייתי בטוחה שבתור לקוחת "לייף סטייל", שמקבלת קופונים מפתים מדי חודש, ונהינת ממבצעים והנחות גדולות ברשת, אני מקבלת תמורה טובה לכספי.

כשניגשתי לחנות של שאול במטרה לעשות השוואת מחירים מסודרת, הבנתי כמה דברים:

א: הכסף שלי יכול לקנות הרבה יותר.

ב: המבצעים בפארמים הם פשוט עבודה בעיניים (אחרת איך אפשר להסביר את העובדה שגם אחרי מבצעים של 40 ו-50 אחוזי הנחה בפארמים- המוצרים אצל שאול עדיין יותר זולים?)

ג: אני צריכה לעשות רפורמה בהרגלי הצריכה שלי, ופשוט להפסיק לקנות בפארמים ללא השוואה מושכלת מראש.

האמת היא, שהרגלי צריכת התמרוקים שלי השתנו בשנה האחרונה עוד בטרם עשיתי את התחקיר הראשון, וכ-90% מהקוסמטיקה שלי אני קונה באינטרנט- מחו"ל. כשמדובר בתמרוקים אחרים, או באיפור שבא לי כאן ועכשיו, אני תמיד אחפש פה את המחירים הטובים ביותר, ואני כבר יודעת שלרוב אני לא אמצא אותם בפארמים, גם עם כל המבצעים עאלק שהם עושים לי.

חשוב לי לציין שהאש והכעס שלי לא מופנים רק כלפי הפארמים. מהתגובות של הסופר פארם ומשיחות שעשיתי עם בעלי חנויות, הסתבר לי שלא הם שקובעים את המחיר המומלץ לצרכן, אלא חברות התמרוקים. לצורך העניין, לוריאל ישראל קבעה שתשלמו 180 שקלים על ה-BB Cream של גרנייה, ולא 50 שקלים כמו באירופה. ואז מגיעים הפארמים או בעלי חנויות התמרוקים, ומציעים מבצעים שהופכים את המחיר לאטרקטיבי ונוח יותר.

הרבה פעמים, וזו בעיקר דרך הקבע של הפארמים, משאירים את המחיר השערורייתי ש"מומלץ לצרכן" על התמרוק, ובשלטים גדולים מכריזים על הנחות משמעותיות כמו 40% הנחה או 1+1, ויש לי בעיה גדולה עם המבצעים האלה:

קודם כל, אם במהלך כל השנה קיימים המבצעים האלה, ומוצרי קוסמטיקה תמיד תמיד נמכרים במחיר המוזל ולא במחיר המלא, אז למה לא לשים מדבקה עם המחיר האמיתי לאחר ה-40% הנחה על המוצר? למה אני תמיד מרגישה שכדי לצלוח ביקור בסופר-פארם בשלום אני צריכה להסתובב עם מחשבון???

שנית, מבצעי 1+1- כדי להרגיש שאני עושה קניה טובה, ושאני חוסכת כסף, המציאו הפארמים את המבצע הזה (טוב אולי לא הם המציאו אבל המבצע הזה מזוהה איתם יותר מאשר עם כל חנות אחרת). מה שקורה בפועל הוא שאני משלמת את המחיר המופקע המלא על מוצר אחד, כדי לקבל עוד אחד במתנה. כדי לשלם בפועל 50% מהמחיר המלא של התמרוק ולקבל את ההנחה הטובה, הפארמים מאלצים אותי לקחת עוד מוצר, שבדרך כלל אני בכלל לא צריכה, ובסופו של דבר לשלם את המחיר הגבוה מבין שני המוצרים שבחרתי. בעיה נוספת, ועוד מעט תראו בתמונות, היא שלרוב גם אחרי מבצע 1+1 המבצעים האלה בכלל לא משתלמים. הם לא מגרדים את המחיר הרגיל של התמרוקים בחו"ל, והם גם גבוהים מהמחירים שתמצאו בתמרוקיות קטנות.

עם הניו-פארם יש לי בעיה נוספת, והיא שלפי מה שאמרה לי הדיילת לא ניתן לערבב בין מותגים כשמבקשים לממש מבצע של 1+1, וגם חייבים להיות חברי מועדון כדי לקבל את הזכות למבצע הזה.

אני מבינה שרשתות הפארם הן גדולות, מחזיקות סניפים רבים ומושקעים, מציעות מבחר גדול, לרוב יש לידם חניה מסודרת, והן משלמות לעובדים רבים. ברור גם שחברות הקוסמטיקה מחזיקות בדיילות (שיעילותן עבור הלקוח ממש מוטלת בספק). אז מתקבל על הדעת שנשלם טיפה יותר על ביקור בפראמים. מה שלא מתקבל על הדעת, ולא נתפש כהגיוני, הוא פער המחירים שמגיע לעשרות אחוזים בין מחירו של מוצר יחיד בחנות ישראלית קטנה או באינטרנט לאותו המוצר בפארם. זה פשוט לא הגיוני שסומק שעולה בחנות אחת קטנה שלושים שקלים, עולה למעלה מחמישים שקלים בפארם- ועוד אחרי 40% הנחה! מדובר בפער של למעלה מ-70%! זה מטורף!!!

אז השאלה היא, האם אתן מוכנות לשלם 70% יותר על תמרוק יחיד בתמורה לנוחות?

לצורך העניין ניתן דוגמא מעולם המזון:

אם אריזת קורנפלקס שאתן קונות בסופר אחד ב-20 שקלים עולה בסופר אחר 34 שקלים- עדיין תקנו? אם תדעו שעגלת קניות בסופר אחד תעלה לכן 200 שקלים, ובסופר השני אותה העגלה תעלה לכן 340 שקלים- לאיזה סופר תלכו? ואם אתן מחליטות לעשות קניה מושכלת כשמדובר במזון, אז למה לא לעשות את אותו הדבר כשמדובר בתמרוקים, שהם לרוב יותר יקרים מאוכל?

אני גם יודעת שבתאריכים מיוחדים הפארמים יוצאים במבצעים יותר גדולים, ונותנים הנחות יותר גדולות. אז אקדים ואומר שמהבדיקה שעשיתי כשהיו מבצעים כאלה לאחרונה- גם אחרי ההנחות הגדולות יצא שאצל שאול יותר זול.  מה גם שהיתרון שבקניה בחנויות  כמו של שאול, הוא שלא צריך לחכות למועדים מיוחדים כדי לקבל הנחות. המחירים הטובים קיימים בחנות במשך כל ימות השנה.

אם עד עכשיו לא השתכנעתן, אז קבלו את סדרת התמונות הבאה. את כולן צילמתי בתחילת השבוע הזה (24/9/2012), בסניפים של שאול תמרוקים, סופר-פארם וניו-פארם בירושלים.

הפעם בחרתי במוצרי טואלטיקה וטיפוח לנשים, בתקווה שזה יעזור לכן להבין עד כמה יותר מדי אתן משלמות המוצרים שלכן. תעיפו מבט טוב טוב, שימו לב ל"מבצעים", ונדבר בסוף:

טיפוח השיער

צבע לשיער: בגזרה הזו הפער מדהים! אמנם מדי פעם כן ניתן למצוא בפארמים מבצעים על צבעי השיער, אבל ברוב הפעמים שאני חיפשתי צבע לשיער בפארמים- או שלא היה מבצע בכלל, או שהיה מבצע רק על צבע של חברה ספציפית. המחירים של צבעי השיער של כל החברות בחנויות של שאול הרבה יותר זולים מהמחירים בפארמים.

טיפוח הפנים

לגבי הסרום: שימו לב שבמידה והגעתן לקנות רק את הסרום, תשלמו בניו-פארם כ-51 שקלים יותר על המוצר הספציפי הזה!

טיפוח הגוף

איפור

שפתון של מייבלין: שימו לב לפער של יותר מ-20 שקלים בין שאול לבין הפארמים אחרי מבצעים של 40% הנחה, ולפער של למעלה מ-15 שקלים כשהמוצרים עולים בפארמים 50% פחות מהמחיר המקורי- במסגרת מבצע 1+1.

הייגנה

תחבושות היגניות: אני יודעת אני יודעת, הרבה פעמים יש בפארמים מבצעים על התחבושות והן עולות פחות. מה לעשות שהשבוע זה לא היה ככה, ואם אני נזקקתי לחדש את המלאי דווקא השבוע והגעתי לסופר-פארם- הפסדתי.

אז מה אתן אומרות? שווה להוציא מאות שקלים יותר בפארמים בגלל שיש חניה צמודה? לא עדיף להגיע פעם בכמה חודשים לחנויות קטנות כאלה, כמו של שאול, לשים חמישה או עשרה שקלים במדחן, ולעשות קניה מרוכזת שתחסוך הרבה כסף? אני חושבת שכן.

לפני שנסיים, אני רוצה להפנות אתכן לשרשור "יצאת צדיק" בפורום איפור וציור גוף בתפוז– תמצאו שם עוד כמה המלצות לחנויות זולות והוגנות כמו "שאול תמרוקים" גם במקומות אחרים בארץ, ותוכלו להוסיף משלכן.

אני אשמח לקרוא את התגובות שלכן למה שראיתן כאן, ולדעת האם אתן חושבות שבעקבות הפוסט תשנו גם אתן את הרגלי הצריכה שלכן.

 אנא אל תשמרו את המידע הזה לעצמכן. לצערי הרב אני לבדי לא יכולה להגיע לכולם, ולכן אני צריכה את עזרתכן בהפצת המידע החשוב הזה. תעשו לייק, תגיבו, תקשרו בפייסבוק, ספרו לחברים, למשפחה, שתפו במייל- לא אכפת לי איך- רק תעבירו הלאה. כך תתרמו גם אתן למאבק החברתי. 

* אם אתם ואתן רוצים להישאר מעודכנים, תנו לייק קטן לבלוג בגאדג'ט המתאים מצד ימין למעלה, או הירשמו כעוקבים בבלוג. 

אהבת את הפוסט? שתפי אותו!

אהבת את הפוסט? שתפי אותו!

0 מחשבות על “קונות איפור וטיפוח? ככה סופר-פארם וניו-פארם חוגגות על חשבונכן”

 1. MasksOffMasksOn

  זה בהחלט מכעיס, והרגשתי בדיוק כמוך כשגיליתי את הפערים, ובגלל זה היה לי חשוב לכתוב את הפוסט, כי גם אני, כמוך, שרפתי את הלייף סטייל שלי בפארם והייתי בטוחה שאני משיגה עסקאות ממש שוות- אבל זה חרטא..
  שמחה שהצלחתי פתוח גם לך את העיניים 🙂

 2. הגעתי לפוסט הזה קצת באיחור וזה ממש הכעיס אותי. נראה לי שאני כועסת בעיקר על עצמי… אני אוטומטית קונה דברים כאלה בסופר פארם… בשנתיים האחרונות אומנם התחלתי לקנות יותר ויותר דברים באתרי קנייה בחו"ל אבל אני עדיין שורפת כמה מאות שקלים בסופר פארם כל חודש…
  כל הכבוד על הפוסט הזה זה מאוד חשוב.
  כבר היום אנסה לרחרח בחנויות הפרטיות מהסוג הזה בעיר מגוריי.

 3. יקירה שלא יהיה לך ספק שכשאר חברה קרובה או בן משפחה נוסעים לארה"ב גם אני מבקשת שיביאו לי. למען האמת קוסמטיקה מתוצרת צרפת נמכרת בארה"ב במחירים דומים לשלנו אך התיקים ניתנים ברצון והם . מה שאני מנסה לומר גם פה וגם בפייס הוא שלא לכל אחת יש "שאול תמרוקים" קרוב לביתה. תחשבי למשל על אמא לתינוקות שקונה לעצמה פינוק על הדרך. לגבי אמא ואבא הדגשתי לא פעם אחת שדיברתי כלל על באזרים ולא אישית על שאול תמרוקים הותיק. כלל נוח לי לקנות במזגן עם עגלה ואפשרות נוחה להחלפה בקניון או ליד הבית, משלימה עם פער המחירים אבל גם אותי תקראי כותבת ש" שאנל קונים רק בדיוטי (אצל רותי) ואם מישהי לפני נסיעה/יש מי שיקנה לה בחו"ל כדאי לה לבקש. אבל…ללא ספק המחירים בהנחת 50% באפריל ובמשביר משתלמים ובחלק מהמחירים משתווים למחיר הפריטים בחול או ברשת. אין כמו השקית ביד ומייד. אז בואי נסכים שכל אחת תעשה מה שטוב עבורה. תמצאי אותי קונה בביוטיקייר ב 'ם' או בבאזר בכיך. אבל בשגרת היום יום, אני קונה במבצעים הרשתות ובפארקמים ומרגישה קונה חכמה ומרוצה,

 4. מדהים אותי כל פעם מחדש, גם אם אני יודעת את זה..
  לאחרונה אני מקטינה עוד ועוד ועוד את הרכישות שלי מהסופר פארם. כרגע, על רשימת הדברים שאני צריכה לרכוש בסופר פארם ישנם שני פריטים – פלסטרים ו"דמעות מלאכותיות"
  שום מוצר טיפוח, שום מוצר צריכה "רגיל" שום מוצר איפור.
  אני חושבת שכרגע לפחות, זה אם נתקעתי בלי משהו שאני לא יכולה בלעדיו ואין לי כוח לעמוד בקופות של הסופר (כמו במקרה של תחתוניות או אולי תחליב רחצה..)
  אני משערת שזה מצריך קצת יותר תכנון (הזמנה מהאינטרנט לוקחת זמן..) עכשיו לדוג' נתקעתי כמעט בלי קונסילר כי הזמנתי ב 20/8 והחבילה טרם הגיעה..
  נאלצתי להזמין עוד אחד (אחרי שקיבלתי זיכוי על החבילה שלא הגיעה..) מאתר אחר ועכשיו אני "על הקשקש", עוד משהו שאני "גבולית" בו – מסקרה. גם אותה הזמנתי לאחרונה ואני מחכה שתגיע.
  עם החגים, הדואר ממש איטי שזה קצת מקשה על העניין. אבל אני משערת שזה משהו שאפשר להתרגל אליו וסה"כ הסדר הזה הוא גם חסכוני כי הוא מראה לנו מה אנחנו צריכות באמת ויש פחות קניות רגשיות. לפחות ככה נראה לי 🙂

 5. MasksOffMasksOn

  אני רוצה לספר לך מה קרה לי בסופר פארם ביום לייף-סטייל האחרון, כשהיה 1+1+15% על העממיים:
  קניתי כמה דברים, הרכבתי עגלה נחמדה של איפור, וגם מסיר איפור וסבון נוזלי של גרנייה. שילמתי והלכתי הביתה. בדרך לבית נכנסתי לחנות של שאול, סתם לבדוק האם באמת עשיתי עסקה טובה, ומה גיליתי? שאחרי ההנחות "הגדולות" האלה- אצל שאול הייתי חוסכת 30 שקלים!!!! ברור לך שחזרתי לס.פ.- החזרתי הכל וקניתי אצל שאול.

  ועוד סיפור: הפעם על 50% הנחה על היוקרתיים שהיה במשביר לפני חודש בערך–
  חברה בדיוק נסעה לחו"ל, והחלטתי לקנות איפור מאתרים ששולחים רק בתוך ארה"ב, ושהיא תביא לי את הקניות כשתחזור. אז נכנסתי לאתר של מייסיס (שלא שולח איפור ארצה) ובדקתי כמה עולה הברונזר של לנקום. אחר כך ירדתי למשביר כדי לבדוק כמה הוא עולה עם ה-50% הנחה. את יודעת מה יצא? שאחר ה-50 אחוז המחירים היו זהים! את קולטת? צריך כאן 50% הנחה כדי להגיע למחירים בחו"ל- זה אבסורדי!
  אז העדפתי לקנות ממייסיס- כי שם נתנו לי לבחור 5 מוצרים מוקטנים + תיק איפור במתנה.

  בביקור האחרון שלי בפארם לא מצאתי אפילו מסקרה אחת בפחות מחמישים שקלים- וזה רק אומר שבשביל להינות ממחירים באמת טובים בפארם את צריכה לחכות לימים מיוחדים בשנה, כשבתמרוקיות הקטנות זול כ-ל השנה. בפארמים צריכים להיות "עירניים" ולהסתובב עם מחשבון- וזה נחסך ממך בתמרוקיות. הנה, הוכחתי לך כאן- 100% מהמוצרים שצילמתי צאו זולים יותר אצל שאול, וברובם עוד נותרו פערים לא קטנים אחרי כל ההנחות.

  לגבי ה-"אבא ואמא"- ניסית פעם להחזיר מוצר לשאול תמרוקים? זה פשט לא נכון, וחבל סתם לזרוק משפטים כאלה לאוויר.

  לא מבינה איך אפשר להצדיק את הפארמים אחרי שרואים את כל זה…

 6. MasksOffMasksOn

  טוב מאוד שהורדתי לך את החשק! אין שום סיבה להשאיר את הכסף שלך בחנויות שעושקות אותך.

 7. MasksOffMasksOn

  זה עוד קטע מעצבן- שבגלל שמדובר בזכיינויות של הפארמים קורה לא פעם שיש מחירים שונים בסניפים שונים.
  לגבי חנויות דומות- בדף הפייסובק של מכורי איפוא אנונימיים עשו שרשור של עוד חנויות דומות, אז אולי תעיפי מבט ותראי אם יש משהו שקרוב אלייך.
  כמו שאני נוסעת לקניות בסופר מירושלים לבית שמש כי שם הרבה הרבה יותר זול, אני ממליצה גם לך להגיע לחנויות כאלה אחת בכמה חודשים, ולעשות קניה גדולה ומרוכזת. את הנסיעה בטוח תכסי!
  ולגבי זה שלפעמים משתלם לקנות ברשתות – זה נכון, אבל הלפעמים הזה קורה פעם ב…. בעוד שבתמוקיות הקטנות זול כל השנה, והמחירים לא משתנים בקיצוניות- כמו בפארמים, ששם את קונה דאודורנט ב-20 שקלים, ושבוע אחר כך אותו הדואודורנט עולה 35 שקלים…
  תראי, צילמתי 17 מוצרים, 100% מהם היו זולים יותר אצל שאול. הסטטיסטיקה מנצחת, אי אפשר להתווכח עם זה…

 8. MasksOffMasksOn

  תודה פייפר 🙂
  צודקת- זה באמת באמת עצוב!
  וזה עוד יותר עצוב לקבל תגובות כמו: "את בטוחה שהוא לא מוכר זיופים או סחורה ישנה"?
  את קולטת? מרוב שאנשים התרגלו לשלם הרבה עך הכל, פתאום כשהם רואים מחירים נורמאליים הם חושבים שזה לא אמיתי…

 9. MasksOffMasksOn

  תודה רבה לך 🙂 רק תגובה כזו, ולדעת ששיניתי לכמה אנשים- שווה מבחינתי הכל

 10. MasksOffMasksOn

  כן, לא חסרות דוגמאות. זה מדהים כי באמת שצילמתי בלי תכנון בחנות שלו המון מוצרים, ובאופן גורף 100% מהם יצאו יותר זולים אצלו.
  למדתי מזה שבאמת שאין לי למה להיכנס לפארמים, למעט בית מרקחת או בימים הבודדים של הסיילים הגדולים (שגם אז- זה לא תמיד יוצא יותר זול). מבחינתי זה או שאול ודומיו, או אינטרנט.

 11. אילנה ל

  פוסט מצוין! ממחיש בצורה מצויינת עד כמה באמת עושקים אותנו

 12. זה פשוט מרגיז ההבדלי מחירים האלה!!!
  הורדת לי את החשק לקנות מהסופר פארם משביר לצרכן וכל אלה.
  אני קניתי גם בתמרוקיה ליד הבית את המוס לשיער , עלה לי 28.90. אני מבינה שכל אחד מתמחר איך שבא לו

 13. אין ספק שאת צודקת, אני קונה המון בסופר פארם אבל רק אחרי השוואת מחירים ותמיד במבצעים, לצערי אני לא גרה בירושלים, אבל אין ספק שהייתי קונה בשאול תמרוקים אילו הייתה חנות כזאת על ידי
  אני חייבת לציין שלסופר פארם יש פערי מחירים בין הסניפים, למשל מסיר איפור של גרניה אני קונה באופן קבוע בסופר פארם עזריאלי – תמיד תמיד ב- 20 ש"ח והיום ראיתי את סבון דאב במבצע – 13.99 ש"ח.
  צריך לעקוב אחרי מבצעים, לפעמים כן משתלם לקנות ברשתות.

 14. בתור חובבת קניונים ופארמים אין ספק שנקודתית למי שיש אנרגיות וסבלנות לכתת רגליים (לא לכולנו שי באזר בסגנון שאול ליד הבית) ניתן לחסוך לא מעט ומצד שני יש קופוני לייף סטייל ומבצעי רצפה מאוד כדאיים למירב מותגי המס מרקט, חווית הקניה בפארם נעימה בהרבה יותר ויש למוצרים "אבא ואמא" – משמע אפשרות החלפה אפילו אם המוצר שומש מה שבבאזרים רבים לא ניתן. לא אחת קניתי מוצרים במחירי מבצע מעולים דוגמת : 30 שקלים לסומק קרמי של מייבלין. 35 שקליןם לצצליות לוריאל המוזכרות עיל, 40 שקלים לכל השפתונים/מסקרות של כולם ואף 1+1 + 10 או 15 אחוז על כל המותגים. . מבצעי תחבושות ב 12 ש"ח ועוד, כך שלמי שעירנית וקונה קניה מושכלת, ניתן להנות ממחירים מוצלחים גם
  בקניה בפארמים

  אחלה פוסט, ישר כוח!

 15. Paper Flowers

  פוסט מעולה!!! כל הכבוד, הגיע הזמן לפתוח את העיינים ולשים את האמת בפנים של הלקוח הישראלי.
  רובם פשוט לא מודעים לזה, זה עצוב, שהתרגלנו לכאלו מחירים.

 16. זה אחד הפוסטים המושקעים והמקיפים שיצא לי לקרוא לאחרונה, את עשית עבודה נהדרת ועבודה שאני בטוחה שלא הייתה קלה בכלל. וכל זה למען הציבור שאת מכירה אישית או לא ולמען החברה, זה דבר שראוי לשבח. אני איך שראיתי את הפוסט בפייסבוק ישר שיתפתי זה דבר חשוב לדעתי. למרות שלא כולן גרות בירושלים(שאול תמרוקים הרי ממוקם שם) אבל עדיין זה נותן לנו ראיית מבט לפתוח את העיניים היטב ולבדוק בצורה מקיפה לפני שאנחנו רוכשות משהו,

  לסיום אומר שכמובן הפוסט עזר לי ובטוח שלרבות אחרות ותודה רבה רבה לך על המאמץ הזה כי מגיע לך:)

 17. כלה בקלות איפור מקצועי

  פוסט יפה ומושקע. אני בעיקר קונה אצל שאול תמרוקים דוקא מוצרים יקרים שהבדל המחיר עוד יותר מעצבן כך סרום של פרמייר עולה אצלו 90 ש"ח ובמשביר 315 ש"ח גם במוצרי אהבה הפער גדול מאוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי גם יעניין אותך...

Cruelty Free Beauty

אלו מותגים נחשבים לנטולי אכזריות?

ישנם חילוקי דיעות בקשר לאילו מותגים ניתן לסמן כמותגים נטולי אכזריות, כשבסופו של דבר כל אחד ואחת בוחרים בעצמם לאיזו דוקטרינה הם משתייכים.

כדי ליישר קו עם קוראי הבלוג, אני רוצה להבהיר אילו מותגים נחשבים לנטולי אכזריות מבחינתי.

אני מחשיבה מותגים לנטולי אכזריות אם הם עונים על התנאים הבאים:
1. לא עורכים בעצמם ניסויים על בעלי חיים.
2. שום גוף שלישי לא מנסה את המוצרים שלהם על בעלי חיים.
3. לא נמכרים פיזית בסין.
4. קיבלו חותמת של ארגון PETA.
5. נבדקו ואושרו על ידי הבלוגרית Cruelty Free Kitty והבלוגרית Logical Harmony.

ברוכה הבאה!

איזה כיף שאת כאן!

Cruelty Free Beauty הוא בלוג ביוטי שכולו מוקדש לקוסמטיקה ללא אכזריות, כאשר גם כאן, כמו בבלוג הוותיק, תמצאי שלל מדריכי קניה אונליין. 

אני מזמינה אותך להצטרף אלי ולהינות מתכנים חדשים, סקירות והמלצות.

לא מנויה שלי עדיין?

רוצה לקבל עדכונים על תכנים חדשים ועל מבצעי הבלאק פריידיי הקרובים?

הרשמי עכשיו:

(המנויות ל-Masks Off Masks On לא צריכות להרשם שוב)